O nas

Przedszkole I Żłobek GWIAZDECZKI zlokalizowany jest  w praskiej dzielnicy Warszawy -w Rembertowie, miejscu otoczonym podmiejskimi lasami, okolicy spokojnej , bezpiecznej, przyjaznej dla dzieci.
Na dzieci czekają piękne, ozdobione bajowymi postaciami z dziecięcego świata sale , wyposażone w ładne, funkcjonalne i kolorowe meble i zabawki posiadające certyfikaty zgodne z wymogami Unii Europejskiej. Podłogi wyłożone są ciepłymi panelami oraz miękkimi, bezpiecznymi i antyalergicznymi dywanami. Z sal dzieci mają dostęp do łazienki z brodzikiem, toaletami i umywalkami dostosowanymi do wzrostu dzieci.

Wokół  budynku rozciąga się duży , ogrodzony teren, na którym dzieci mogą pod czujnym okiem opiekunów  uczestniczyć w grach i zabawach. Na tym terenie wydzielony został  płotkiem plac zabaw wyposażony w kolorowe, bezpieczne, certyfikowane zabawki ogrodowe, huśtawki, domki, karuzele, zjeżdżalnie, elementy wspinaczkowe, piaskownice.  Maluszki mogą oddychać  świeżym powietrzem,  zarazem cieszyć się swobodą ruchu., rozwijać wyobraźnię , ćwiczyć koordynację i sprawność.

Przedszkole i Żłobek Gwiazdeczki  spełniają wszystkie wymogi przewidywane dla budynków użyteczności publicznej. Placówka jest wpisana do Rejestru Żłobków i lkubów dziecięcych prowadzonych przez Prezydenta Miasta Warszawa oraz do Rejestru Szkół i Przedszkoli Niepublicznych.