Teatrzyki 2015/2016

PRZEDSTAWIENIA TEATRALNE 2015-2016

„Po Polsce podróże małe i duże” ; 30.IX.2015

Spektakl autorski. Smok Bazyli z pomocą dzieci, Syrenki Warszawskiej i Złotej Rybki próbuje dotrzeć do Krakowa, aby odwiedzić swego kuzyna Smoka Wawelskiego. Podróżuje przez Polskę, dzieci towarzysząc mu i pomagając zdobywają wiedzę geograficzną i przyrodniczą.

„Król zwierząt”: 13 .XI.2015 g.9
W królestwie dżungli następują przełomowe zmiany. Dotychczasowy król już nie chce dłużej być władcą. Kto zostanie nowym królem i uratuje dżunglę? Bajka kolorowa, zabawna i interaktywna. Przedstawienie uczy zachowań savoir-vivre oraz przestrzega, że nie powinno się oceniać innych tylko po pozorach.

„Mały Czarodziej”: 4.XII .2015 g 8.45
Spektakl autorski, przenosi dzieci w magiczny świat. Młody czarodziej próbuje zgłębić tajemnice magii i stać się mistrzem w swojej dziedzinie. Przekonuje się, że największą magią jest dobro, które ze zdwojoną siłą do nas powraca. Bajka interaktywna.

„ Morska przygoda”:17.II.2016 g. 9
Piotruś jest biednym chłopcem, żyjącym na wsi. Pewnego dnia spotyka staruszkę, która odmieni jego los, dając mu starą mapę. Chłopiec postanawia wyruszyć w morską podróż, aby odnaleźć skarb. Piotruś przeżywa liczne przygody i spotyka nowych przyjaciół. Bajka autorska, przygodowa i interaktywna. W przedstawieniu zostały wykorzystane elementy kultury żeglarskiej.

„Królik Baks” :05.IV.2016
Bajka autorska, komediowa, z elementami interaktywnymi. Sprytny, lecz leniwy królik Baks w pogoni za najsłodszą marchewką, trafia w nieznany dla siebie świat. Przeżywa liczne przygody i nawiązuje nowe znajomości. Po wielu perypetiach i nieoczekiwanych zdarzeniach przekonuje się, że najważniejsza jest przyjaźń.