Zapisy

Dzieci przyjmujemy do żłobka i przedszkola przez cały rok. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Istnieje możliwość rezerwacji miejsca w placówce od określonego przez Rodzica miesiąca, po podpisaniu umowy i wpłaceniu wpisowego w wysokości 500 zł.

↓↓↓Formularz zgłoszeniowy↓↓↓


ADAPTACJA:
Istnieje możliwość, że dziecko zanim zacznie się dla niego czas kilkugodzinnego pobytu poza domem, będzie mogło, korzystając z pomocy rodzica i nauczyciela,  zaadoptować się do nowej rzeczywistości.

Proponujemy, aby spędziło godzinę, dwie z rodzicem w czasie zajęć żłobkowych lub przedszkolnych, poznając dzieci, Panie, przestrzeń. Następne kilka dni proponujemy, aby rodzic zostawiał dziecko w placówce  od godziny do trzech, pozwalając oswoić mu się z nieobecnością  rodziców. Uważamy, że czas pobytu bez Rodziców należy wydłużać stopniowo, aby dziecku dać pewność i doświadczenie, że Rodzice na pewno przyjdą. Dziecko może odczuwać podświadomy lęk przed opuszczeniem i ważne, żeby przekonało się dzięki kilku krótszym pobytom, że mama lub tata niebawem się pojawią. Kiedy później zostanie na dłużej łatwiej zniesie rozłąkę. Nie pobieramy  żadnych dodatkowych opłat za adaptacyjny pobyt dziecka w przedszkolu czy żłobku.